moderné bývanie
montované domy

Pevnosť

Nosná tenkostenná žiarovo pozinkovaná oceľová konštrukcia je inovatívnym a spoľahlivým riešením pre naše modulárne domy. Konštrukcia je charakterizovaná svojou vysokou pevnosťou a ľahkosťou, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby odolávala extrémnym poveternostným podmienkam a zároveň poskytovala optimálnu energetickú účinnosť. Pevné steny zabezpečujú väčšiu vnútornú svetlosť obytnej plochy, pričom ponúkajú aj flexibilitu pre prípadné prestavby. Táto moderná konštrukcia z tenkostennej ocele je ideálna pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne riešenie pre svoj nový vysnívaný domček.

Odolnosť

Používanie kvalitných materiálov pri stavbe našich domčekoch je kľúčové pre zaistenie ich dlhej životnosti. Pevná konštrukcia a kvalitné izolácie zaisťujú stabilitu a odolnosť kompletnej skladby stien, strechy a podlahy. Jednou z najdôležitejších častí je použitie kvalitnej parozábrany, ktorá zamedzuje prenikaniu vlhkosti do konštrukcie, a znižuje riziko pliesní a hniloby. Parozábana je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaisťujú vodotesnosť, a zároveň umožňujú odvetranie, ktoré zamedzí kondenzácii. Týmto spôsobom sa zaistí optimálna klíma vo vnútri mobilného domčeka a zvýšenie jeho životnosti.

Bezpečnosť

Zateplenie konštrukcie mobilného domčeka realizujeme kvalitnými izoláciami - minerálnou vatou v interiéri a polystyrénom zvonka. Minerálna vata poskytuje vysokú tepelnú odolnosť, čo zlepšuje energetickú účinnosť domčeka. Minerálna vlna a polystyrén majú výborné izolačné vlastnosti, ktoré zabraňujú úniku tepla v zime, a pomáhajú ochladzovaniu v lete. Na ešte lepšiu izolačnú odolnosť používame špeciálnu parotesnú hliníkovú fóliu , ktorá ma vysokú odolnosť a teplo udrží v interiéri. Tým sa minimalizujú náklady na kúrenie alebo chladenie, a zvyšuje sa celkový komfort bývania. Ako poslednú vrstvu používame v interiéri protipožiarny sadrokartón v hrúbke 15 mm, ktorý výborne izoluje a chráni pred požiarom.

Montovaný dom môjdomček

Modulárny dom kombinuje špičkové materiály a inovatívny dizajn. Každý domček je postavený s precíznym dôrazom na maximálnu funkčnosť a efektívnosť. Skladá sa z odolných a energeticky úsporných prvkov, zabezpečujúc komfortný a udržateľný životný priestor, v ktorom sa budete cítiť luxusne.

NAše montované domy

Mobilny dom MONTREAL

Mobilný dom
MONTREAL

Praktický, kompaktný a štýlový. Presne takým je celoročne obývateľný domček MONTREAL, ktorý vás okúzli svojím komfortom.
Montovaný dom REYKJAVIK

Montovaný dom
REYKJAVIK

Ak hľadáte moderný a priestranný modulárny dom, tým správnym modelom je pre vás domček REYKJAVIK.
Montovaný dom STOCKHOLM

Montovaný dom
STOCKHOLM

Veľká presklená stena a dokonalé splynutie s prírodou. Aj toto vám ponúkne štýlový modulárny dom STOCKHOLM.
Mobilný dom OSLO

Mobilný dom
OSLO

Ak je veľkorysá obytná plocha pri modulárnom dome vaším snom, model OSLO vám ho so svojimi 80 m2 splní.
Montovaný dom HELSINKI

Montovaný dom
HELSINKI

Jedným z hlavných ťahákov domu HELSINKI je jeho priestranná terasa, ktorá ponúka úžasné miesto na relaxáciu a zábavú.
Mobilny dom MILANO

Mobilný dom
MILANO

Unikátny modulárny domček s vlastným loftom? Znie to neuveriteľne, no model MILANO vás presvedčí o tom, že je to pravda.
Montovaný dom MALMO mojdomcek

Montovaný dom
MALMO

Rodinný dom Malmo predstavuje dokonalú symbiózu moderného dizajnu a funkčnosti, čo ho činí ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný, štýlový a cenovo dostupný domov.

Plníme sny o novom bývaní

Často kladené otázky

Jednu zmenu v projekte pred zahájením výroby máte ZADARMO, každá ďalšia zmena je spoplatnená sumou 50,- Eur.

Na všetky stavby, ktoré majú viac ako 25 m2 zastavanej plochy, a sú pripojené na akúkoľvek sieť, je potrebné stavebné povolenie. 

Nosná konštrukcia našich domčekov je vyrobená zo žiarovo pozinkovanej ľahkej oceľovej konštrukcie. Záruka na konštrukciu je 50 rokov. 

Zemné vruty ani základová doska nie sú v cene domčeka. Po obhliadke pozemku navrhneme najvhodnejšie riešenie a pripravíme vám cenovú ponuku.

Áno, domčeky realizujeme na celom území Slovenska.

Váš vysnívaný domček postavíme za 8 týždňov v prevedení holodom.

kontaktujte nás

Ak ste nenašli odpovede na našej stránke, budeme veľmi radi ak nás budete kontaktovať.

Vedenie spoločnosti

Obchodné oddelenie